آخرین مطالب

تاریخ : 5. آبان 1394 - 10:02   |   کد مطلب: 1333
با گذشت تنها چند ساعت از دستگیری شاهزاده قاچاقچی آل سعود در فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت، سفارت عربستان سعودی از طریق سعد الحریری رهبر جناح مزدور 14 مارس در حال رایزنی برای آزادی وی هستند.

به گزارش خاوران بلاگ ،  با گذشت تنها چند ساعت از دستگیری شاهزاده قاچاقچی آل سعود در فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت، سفارت عربستان سعودی از طریق سعد الحریری رهبر جناح مزدور 14 مارس در حال رایزنی برای آزادی وی هستند.

 
ماستمالی دستگیری شاهزاده قاچاقچی سعودی
 
بنابر این گزارش، در حالیکه شاهزاده قاچاقچی آل سعود به همراه دوتن مواد مخدر از نوع "کپتاگون" بسته بندی شده با نام شخصی وی دستگیر شده است، گفته می شود طی رایزنی های سعد الحریری مزدور اسراییل و عربستان سعودی که خود دارای تابعیت و املاک فراوان در عربستان می باشد، قرار بر این شده تا یکی از محافظین شاهزاده سعود را بعنوان صاحب بار مواد مخدر معرفی و همزمان دولت عربستان و لبنان طی هماهنگی های بعمل آمده به وی مصونیت دیپلماتیک اعطا کنند.
 
ماستمالی دستگیری شاهزاده قاچاقچی سعودی
 
در واکنش به این موضوعات، شخصیتهای سیاسی لبنانی همچون وئام وهاب، با اشاره به نقش مخرب سعودیها در کشتار مردم منطقه و خصوصا ملتهای عراقی، سوریه و لبنان، از ورود رسمی آل سعود به صادران مواد مخدر به لبنان ابراز شگفتی و نگرانی کرده اند. چند ماه پیش نیز دستگیری "ماجد الماجد" تبعه عربستان سعودی، رهبر گروه تروریستی تکفیری "کتائب عبدالله عزام" وابسته به القاعده در لبنان که مسئل حملات خونین انتحاری و بمبگذاری ها در بیروت و سایر شهرهای لبنان بود و بدنبال آن اعلام خبر مرک وی درست چند دقیقه پس از حضور وابسته اطلاعاتی سفارت سعودی در بیمارستان محل نگهداری اش موجی از انتقادات براه انداخته بود.

دیدگاه شما