آخرین مطالب

تاریخ : 3. آبان 1394 - 9:34   |   کد مطلب: 1320
در دو سال گذشته بزرگانی به اعضای هیئت امناء گفتند: شما این ساختمان را بفروشید و یک زمین یا ساختمانی کلنگی در محله ای بهتر از این مکان و نزدیکتر به حرم مطهر بخرید تا ما هم کمک کنیم و حسینیه ای در خور شأن شیرخندیها بسازید.

به گزارش خاوران بلاگ ، وبلاگ شیرخند روستای زیبایی ها نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

از زمانی که حسینیه شیرخندیها در مشهد مقدس خریداری شده هرساله برای اینکه دهه آخر صفر بتوانیم از زوار امام هشتم ع و هیئت عزاداری شیرخند بهتر پذیرایی کنیم یک سری بنایی هایی در حد توان انجام میدادیم.این تعمیرات بر حسب نیازی که از سال قبل احساس میشده  انجام می گرفت.بنای این ساختمان از ابتدا برای حسینیه ساخته نشده و کارگاه صنعتی بوده. پس تا زمانی که این بنا تبدیل به یک حسینیه در حد قبول بشه نیاز است که تعمیرات و بنایی داشته باشیم.امسال هم مثل سالهای گذشته در حسینیه تعمیرات داریم ولی تعمیرات امسال با سالهای گذشته تفاوت میکند. مخارج خیلی بیشتر و زمان بیشتری نیاز است.

در تعمیرات امسال بنا داریم دو سرویس بهداشتی زنانه و مردانه جدا از همدیگر درست کنیم.وسعت زیربنای سالن زنانه را به اندازه سالن مردانه برسانیم.آشپزخانه را بزرگ کنیم.ورودی ساختمان را وسعت بیشتری بدهیم تا هنگام ورود و خروج همزمان آقایان و خانم ها مشکل نداشته باشیم.جا کفشی زنانه جدا بشه.

با توجه به وسعت بنایی امسال نیاز به بودجه زیادی هم هست. دست طلب یاری به طرف خیران را داریم.خیران محترمی که تمایل کمک به این امر خداپسندانه را دارند میتوانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب هیئت واریز کنند.

شماره حسابها

 

1 - کارت بانک تجارت

 

6273531301318747

به نام رضا اشرفی

 

2 -حساب سیبای ملی

 

 

۰۲۰۰۷۵۵۷۴۰۰۰۶

 

سیبا بانک ملی

 

به نام هیئت چهارده معصوم(ع)

 

(مسعودی ـ اشرفی)

 

حسینیه ای درخور شأن   

در دو سال گذشته بزرگانی به اعضای هیئت امناء گفتند: شما این ساختمان را بفروشید و یک زمین یا ساختمانی کلنگی در محله ای بهتر از این مکان و نزدیکتر به حرم مطهر بخرید تا ما هم کمک کنیم و حسینیه ای در خور شأن شیرخندیها بسازید.پیشنهاد خیلی خوبی است و جای تقدیر و تشکر از آن بزرگان را دارد ولی باید بگویم اگر ما توان خرید نصف زیر بنای کنونی که در دو طبقه حدود 300 متر مربع است را نزدیکتر به حرم مطهر یعنی بالاتر از صد متری داشتیم حتما این کار را می کردیم.انجام این پیشنهاد خیلی سخته و ریسک بزرگی است.ولی به نظر شخصی من  میشود خیرانی که میخواهند کمک به ساخت حسینیه ای بهتر و نزدیکتر به حرم مطهر بکنند زمینی تهیه کنند و ساختمان را تا حد پایان سفت کاری برسانند بعد حسینیه کنونی هم بفروش برسد و خرج نازک کاری شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.