پوستر با کیفیت حرفهای گمشده حضرت آقا در مورد محرم+دانلود(فارسی و انگلیسی)
پوستر با کیفیت ماجرای عاشورا+دانلود(فارسی و انگلیسی)
آیین شام غریبان امام حسین (ع) و 72 یار وفادارش شب گذشته در آبیز برگزار شد.
سوگواری و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در روز عاشورای حسینی با حضور خیل عظیم جمعیت عاشقان و عزاداران حسینی در آبیز برگزار شد.
گزارش تصویری از محرم نوفرست
عزاداران و عاشقان حسینی همزمان با شب هشتم محرم در آبیزبه سوگواری سید سالار شهیدان پرداختند.
شور و عزای حسینی در شب هفتم محرم شب شهادت حضرت علی اصغر (ع) ، کوچکترین سرباز کربلا ،و درخشانترین چهره کربلا، بزرگترین سند مظلومیت و معتبرترین زاویه شهادت . چشم تاریخ، هیچ وزنه ‏ای را در تاریخ شهادت، به چنین سنگینی ندیده است.»
همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین‌(ع)، امسال نیز همچون سال‌های گذشته مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار می‌شود.
مراسم عزاداری شب ششم محرم به یاد حضرت قاسم بن الحسن(ع) همراه بانوحه خوانی ومرثیه سرائی مداحان اهل بیت وسخنرانی حاج آقا نظری در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) آبیز برگزار شد .
آبیز سرزمین طلای سرخ نوشت:
با فرا رسیدن ماه محرم، عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) با آماده سازی هیات‌ها و تکایا ، خود را برای برگزاری عزاداری سالار شهیدان آماده می کنند.
پس ندیدم احدی را هرگز مانند او سر از تن جدا کند و لشکر هلاک کند، اهل سیر و تاریخ گفته‌اند که حر و زهیر با هم قرار داده بودند که...
عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌ الحسین(علیه السلام) و 72 تن از یاران با وفای آن حضرت از جایگاه ویژه‌ای در خراسان جنوبی برخوردار است...
مراسم عزاداری و سوگواری شب پنجم محرم در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) آبیز
مادران استان خراسان جنوبی در حالیکه کودکان خود در آغوش داشتند با حضور در مراسم شیرخوارگان حسینی استان خراسان جنوبی ارادت خود را به حضرت علی اصغر (ع)نشان دادند .