در راستای پیگیری حادثه منا موج وبلاگی "حادثه منا نباید فراموش شود" در فضای مجازی ایجاد شد.
پس از بازتاب گسترده
روزنامه رویش ملت پس از توهین دیروزی که به سردار همدانی و ملت بزرگ ایران کرد امروز عذر خواهی کرد و تیتر خود را سهوی دانست.
اغلب روزنامه های کشور شهادت سردار همدانی را تسلیت گفته و با تیترهای متفاوت نسبت به آن واکنش نشان داده بودند اما در این بین روزنامه ای نیز تیتر زد که جای تعجب داشت.
بر‌اساس تصمیمی که از سوی حکام سعودی گرفته شده قرار است کمیته تحقیق که بدون حضور کشورهای قربانی تشکیل می‌شود.
به مناسبت روز خانواده جنبش سایبری با نام ”خانواده، تهدیدهای و فرهنگی و راهکارهای مقابله با آن” به همت کانون وبلاگ نویسان استان قم و کانون نخبگان وبلاگی استان سیستان و بلوچستان با همکاری سایت "حرف تو" برگزار شد.
خیلی از مردم وقتی این صحنه ها را جلوی مجلس دیدن میامدن کم کم چندین تشکل هم از دانشگاه های تهران اضافه شدند....
از سوی رئیس سازمان حج و زیارت صورت گرفت
رئیس سازمان حج و زیارت آخرین وضعیت انتقال اجساد جان باختگان فاجعه منا را تشریح کرد.
پادشاه آلزایمری عربستان که تا این لحظه هیچ گونه پیامی برای درگذشت حجاج ایرانی نداده بود اکنون خبر از تسلیت این حادثه به مقام معظم رهبری می دهد.
رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره):
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: حج باید جایگاه امنیت باشد، آیا این امنیت است که در حین مناسک به جان انسان‌ها دست تطاول گشوده شود؟
اگر دقت کنید رهبر امت امام خامنه ای در این سالها همواره بر رویارویی با اسرائیل تاکید دارند که آرمان فلسطین را کانون اول توجه قرار می دهند و از تکفیری ها با لحن جدی و درشت و مستقیم سخنی یاد نکرده اند.
یکی از اجزای مهم اقتصاد هر کشور تجارت خارجی آن به معنای تبادلات کالا و خدمات با سایر کشورهاست. رابطه‌ی تجاری مطلوب رابطه‌ای است که وابستگی کشور در آن کمتر از وابستگی کشور مقابل باشد یا در شرایط حداقلی وابستگی دو کشور در شرایط تعادل باشد.